aksesuarlar,oturma grupları,kanepeler,aydınlatmalar,masa,takımları,yatak başlıkları,pergolalar,ayna,dresuarlar,vitrin modelleri,komidin modelleri,sehpa modelleri,bahçe kapıları,bina kapıları,bahçe korumaları,balkon korkulukları,merdiven korkulukları,pencere korkulukları,kapıüstü sundurmaları, Kapı Modelleri,merdiven modelleri,duvar üstü modelleri,balkon modelleri,pencere modeller, Ferforje Avizeler,Ferforje Ayna Çerçeveleri,Ferforje Çiçeklik ve Süs Taşıyıcıları,Ferforje Duvar Rafları,Ferforje Gazetelikler,Ferforje Gül Sarnacı,Ferforje Kanepeler,Ferforje Konsollar,Ferforje Korniş Aksesuarları,Ferforje Kürsüler,Ferforje Kütüphaneler,Ferforje Lambaderler,Ferforje Masa Lambaları,Ferforje Masalar,Ferforje Odunluklar,Ferforje Otel Gereçler,Ferforje Portmantolar,Ferforje Posta Kutuları,Ferforje Puflar,Ferforje Sandalyleler,Ferforje Sehpalar,Ferforje Standlar,Ferforje Şamdanlar,Ferforje Şaraplıklar,Ferforje Şömine Takımları,Ferforje Tırnaklar,Ferforje Yatak Başları Baygul metal
baygulmetal 0 Takipçi | 2 Takip
Kategorilerim

ÜRÜNLERİMİZ

baygül metal

Diğer İçeriklerim (3)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (0)
16 02 2013

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA |  görsel 1

                FİRMA PROFİLİ

Firmamız alüminyum küpeşte, merdiven ve korkuluk sistemleri ile ilgili montaj hizmeti vermektedir.
Alüminyum sektöründe modern bakış açımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla kısa sürede kendine sektörde saygın bir yer edinmeyi başarmıştır.
Değişen global dünyamızda firmaların kendilerini genç tutabilmeleri yolunun genç beyinlerle olabileceği inancındayız. Bu nedenle genç dinamik bir kadroyla bu işe başladık.

Firmamızın birinci prensibi kaliteli hizmet ve daima müşteri memnuniyetini olmuştur.
Bu ilke doğrultusunda gerek malzeme teslimlerini, gerek şantiye taahhütlerini zamanında yerine getirerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Baygul metal olarak 2013 yılındaki hedeflerimizi daha da yükselterek yolumuza devam edeceğiz. Merdiven, korkuluk , küpeşte ve alüminyumla ilgili her talebinizde sizlere çözüm üretmekten memnunluk duyarız.

Saygılarımızla

 

0
0
0
Yorum Yaz